HAKKIMIZDA Er-Taş Cam ve Cam Balkon Sistemleri Hakkında

Er-Taş Yapı İnşaat Dekorasyon

40 yılı aşkın süredir İzmir'de inşaat ve iç mimari dekorasyon alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Kısa süre içerisinde sektöründe saygınlığını kazanan firmamız 2009 yılından itibaren değerli müşterilerimize Bornova'daki show roomda hizmet vermektedir.

Bu güne kadar çalışmalarında daima müşteri memnuniyetini öncelikli hedef belirlemiş, sektöründeki tüm gelişmeleri takip ederek daima kendini yenileyen profosyonel, dinamik, işinin ehli ekipleri ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Öncelikli faaliyet alanımız anahtar teslimi daire iç dekorasyonu olmakla birlikte, eviniz, ofisiniz, işyeriniz için pratik ve modern dekorasyon çözümlerimizle de sizinleyiz. Müşterilerimize her türlü ödeme kolaylığı sağlamakta ve kredi kartı ile taksitli ödeme imkanlarımızı da siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Showroommuzda çelik kapılar, hilton lavabo, moonloc marka laminat parke çeşitlerini, Ege Pen plastik kapı ve pencereleri, hazır mutfak, duş ve duşakabin, alüminyum - krom balkon korkulukları ve iç panel kapı çeşitlerini bulabilirsiniz.

Er-Taş Cam ve Cam Balkon Sistemleri © 2012, (0232) 343 63 00, (0555) 614 19 25, bilgi@ertascambalkon.com